Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Filantrop"

Pomoc dla Julii Konwińskiej

Zachęcamy do wsparcia zbiórki pieniężnej na sprzęt medyczny i rehabilitację 6-letniej Julii Konwińskiej, dziewczynki z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem oraz innymi schorzeniami uniemożliwiającymi normalne życie. Marzeniem dziewczynki jest spacer do toalety na własnych nogach.

Zbiórka dla Julii jest prowadzona za pośrednictwem portalu siepomaga.pl pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/julia-konwinska. Poniżej cytat z listu matki dziewczynki opublikowanego na tej stronie:

„Choroba oszczędziła psychikę, odebrała fizyczność. Julka ma przykurcze stawu biodrowego, wyprosty w kolankach… Jedna nóżka w ogóle się nie zgina. Jest nieruchoma, przez cały czas prosta niczym drut! Druga nóżka zgina się jedynie pod kątem 90 stopni. To efekt operacji – wcześniej była nieruchoma i równie wyprostowana jak pierwsza. W takim stanie nawet siedzenie na wózku sprawia trudność! Julka z niego spada, trudno ją posadzić… Wyprostowana nóżka zawadza o drzwi, o krawędzie przedmiotów. Bardzo łatwo ją złamać jak zapałkę, chwila nieuwagi może się skończyć tragicznie…”. 
Finansują:
Pomagają nam:
strony www, aplikacje dedykowane