1,5% Twojego podatku może pomóc

Plakat informujący o możliwości przekazania 1,5% podatku

Początek nowego roku to nie tylko czas postanowień, planów i celów na kolejne 12 miesięcy. To również czas ważnych decyzji, związanych między innymi z odpisem 1,5% podatku na rzecz wybranej organizacji pozarządowej. Fundacji i stowarzyszeń będących organizacjami pożytku publicznego jest w całej Polsce sporo. Podatnicy stają przed dylematem: której z nich przekazać 1,5% swojego podatku?

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Filantrop” serdecznie dziękuje wszystkim, którzy w latach ubiegłych zdecydowali się przekazać 1% swojego podatku na jej rzecz. Taka pomoc dla nas wiele znaczy, gdyż dzięki przekazanym w ten sposób środkom możemy realizować cele statutowe związane z promowaniem twórczości osób z niepełnosprawnościami oraz ich aktywności w różnych dziedzinach życia zawodowego i społecznego. Na łamach wydawanego przez naszą Fundację miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów” wypowiadają się systematycznie osoby z różnymi niepełnosprawnościami, których ambitna i twórcza postawa przyczynia się do zwiększania świadomości społecznej na temat codziennego życia oraz możliwości osób z niepełną sprawnością. 

Będzie nam miło, jeśli zechcą Państwo przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz naszej Fundacji wpisując w zeznaniu podatkowym za rok 2022 numer KRS: 0000271857. Poniżej załączamy plakat dotyczący możliwości przekazania 1,5% podatku na rzecz Fundacji „Filantrop”. Plakat można pobrać w formacie TIF lub standardowym JPG. Będziemy wdzięczni za udostępnienie plakatu wśród Państwa rodzin, przyjaciół i znajomych z pracy. 

 

Plakat wykonała Katarzyna Bajerowicz-Dolata.

Plakat 1,5% podatku na rzecz Fundacji „Filantrop” – format TIF 

Plakat 1,5% podatku na rzecz Fundacji „Filantrop” – format JPG