Profile Fundacji w social mediach

Serdecznie zachęcamy czytelników miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów”, autorów publikacji oraz wszystkich zainteresowanych tematyką rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami poprzez aktywność twórczą do polubienia i obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych. Sukcesywnie będziemy dzielić się za ich pośrednictwem ważnymi inicjatywami i wydarzeniami. Zaglądajcie koniecznie!

Profil Fundacji „Filantrop” na popularnym portalu społecznościowym „Facebook” znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/fundacjafilantrop/, a profil na Instagramie pod adresem: https://www.instagram.com/fundacjafilantrop/. Są to dwa najważniejsze dla nas kanały komunikacji z uczestnikami projektu. Za ich pośrednictwem nie tylko udostępniamy bieżące i archiwalne numery miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów”, ale także przybliżamy sylwetki osób z niepełnosprawnościami, które swoimi uzdolnieniami i osiągnięciami mobilizują innych do działania. 

Instagram to portal, na którym umieszczane są fotografie i wideo-relacje, zatem tam znajdziecie takie właśnie materiały. Dzięki nim poznacie Krystiana, stałego autora naszego miesięcznika, mieszkańca województwa opolskiego, czy też uczestników warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy, którzy tworzą dzieła albo pokazują, jak pracują na zajęciach. Może i Wy, za pośrednictwem tychże portali będziecie chcieli podzielić się z nami tym, co dla Was ważne? Dołączajcie do nas, nie może Was zabraknąć!

 

Opracowanie: redakcja miesięcznika „Filantrop Naszych Czasów”, zdjęcie zostało udostępnione przez Dom Pomocy Społecznej w Psarskim.