Targi edukacji i pracy w Mosinie

Zdjęcie przedstawia dwie kobiety, które podają sobie dłonie

Konsultacje z doradcą zawodowym, prezentacje szkół ponadpodstawowych, a także oferty pracy, staży, praktyk i szkoleń czekają na chętnych, którzy 8 marca w godzinach 13.00 – 17.00 odwiedzą targi edukacji i pracy. Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie przy ulicy Krasickiego 16.

To już szesnasta edycja targów. Organizatorem jest Gminne Centrum Informacji w Mosinie we współpracy z Zespołem Szkół w Krośnie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na targach uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz osoby poszukujące pracy będą mogły uzyskać informacje dotyczące różnych kierunków kształcenia, możliwości podjęcia zatrudnienia po ukończeniu nauki, dostępnych obecnie ofert pracy, programów i szkoleń zawodowych.

Do 17 lutego przyjmowane są zgłoszenia wystawców, czyli przedstawicieli szkół, firm i instytucji zainteresowanych prezentacją swojej oferty na targach. Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres e-mail: gci@mosina.pl. Szczegółowych informacji udziela Gminne Centrum Informacji: tel. (61) 8192 746, 510 197 558 oraz na stronie internetowej www.gci.mosina.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona – informują organizatorzy. 

Źródło: www.powiat.poznan.pl, zdjęcie pochodzi z zasobów strony pixabay.com